Trenéři

Ve spolupráci s našimi trenéry nejen budete pracovat na své fyzické kondici, ale také budete mít možnost objevovat nové aspekty zdravého životního stylu, včetně výživy a celkové pohody. Vstupte do našeho týmu trenérů a začněte transformovat svůj životní styl ještě dnes. Vaše cesta ke zlepšenému já začíná tady.

Osobní trenéři

PAVEL "HAKIM" MAJER

Trenér soukromích lekcí a bojových sportů.

TOMÁŠ KUČERA

10 let fitness praxe.

Více než 20 certifikací z ČR a zahraničí. 

Zaměření na funkcionalitu celého těla, vycházející z vývojové kineziologie.

Hubnoucí programy.

Kondiční příprava sportovců. 

Kompenzační cvičení.

MARTIN "KAŠPI" KAŠPAR

Osobní treninky, výživové poradenstvi, dlouhodobé spolupráce, masáže, maderoterapie

Chceš nabrat svaly, shodit tuk, zlepšit se ve svém sportu nebo se jen cítit lépe ve svém těle? Potom se mi neváhej co nejdříve ozvat!
Ve světě fitness se pohybuji už téměř 10 let a stále se snažím dál vzdělávat a nabírat nové zkušenosti z oblasti trénování, výživy i fyzioterapie. Ať máš jakýkoliv cíl považuji za své poslání ti ho společnými silami splnit. (Pokud jsi ochotný/á zatnout zuby a zamakat) Budu se na vás těšit !

Adam Bůžek

Certifikovaný instruktor fitness a instruktor kulturistiky. 

Poprvé jsem se na soutěžní prkna v naturální kulturistice postavil v roce 2018 a o pár let později jsem získal dokonce ocenění nejlepší sportovec roku 2021 ve federaci ICN. V současnosti využívám tréninkové i výživové postupy, které jsou pro tělo přirozené a zdravé.
 
Mé služby zahrnují sestavení individuálního tréninkového a stravovacího plánu, přípravu na závody v naturální kulturistice a dlouhodobé on-line spolupráce.
KATEŘINA BÁRTLOVÁ

Instruktor fitness, trenér kondičního posilování a trenér kulturistiky. Věnuje se fitness 10let, cvičení je její závislostí a životní cestou. Pomůže Vám dosáhnout Vašich cílů, zformovat postavu, zlepšit fyzickou zdatnost a získat sebevědomí.

LIBOR HRŮZA

Zkušený trenér se zaměřením na funkční a kondiční cvičení. Zaměříte se na vhodný výběr a správnou techniku cvičení. Tréninky jsou součástí předem připravovaného tréninkového plánu, který tě podpoří v dosažení tvých cílů. Ukáže ti, že cvičení je i zábava. Naučí tě, jak dosáhnout vyšší síly, lepší stability a mobility, jak při cvičení vhodně zapojit svaly středu těla – vše s ohledem na tvůj momentální zdravotní, fyzický a psychický stav.

ŠTĚPÁN NERAD

Osobní trenér.

trenéři skupinových lekcí

ANDREA ŠVIHÁLKOVÁ

V Hakim fitness vedu skupinové lekce – Tabaty a kruhové tréninky. Čtrnáct let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku a fitness, a dosáhla jsem titulu mistryně ČR, Evropy i světa. Své zkušenosti nyní předávám dál. Celkově mě sport a fitness naplňuje a baví. Co se týče cvičení, fyzického posilování, drilu a osobních předsevzetí, jsem zcela nekompromisní, kladu důraz na výsledek. Těším se na nové tváře, přátelský kolektiv a na spálené kalorie.

LUCIE ŠŤÁHLAVSKÁ

Již od dětství se věnuji aktivně sportu, zejména díky mamce, která se instruktorství taktéž věnuje. Přestože je mé prvotní vzdělání jiného zaměření, nakonec jsem se rozhodla pro práci, která mě denně baví a naplňuje. Zprvu jsem se věnovala i individuálním tréninkům, ale nyní se věnuji skupinový cvičením a tj. Spinning, Trx, Jumping Fitness, Bosu apod.