Doplňkové služby

Naše dolňkové služby zahrnují širokou škálu relaxačních možností, včetně fyzioterapie, masáží, moderního barbershopu a solária. Díky tomu vám poskytujeme komplexní péči na jednom místě.

fyzio a masáže

Nabízíme k pronájmu prostor pro fyioterapie, masáže nebo kosmetiku. Místnost je vybavena základním vybavením. Bližší informace na tel. 737 065 028
K PRONÁJMU

solarium

V Hakim Fitness máme k dispozici moderní solárium, kde si můžete dopřát zdravý a krásný opálení. Naše solária jsou vybavena nejnovější technologií, aby vám poskytla efektivní a bezpečné opalování. Přijďte a zažijte relaxaci a svěžest opálení přímo v našem fitness centru.
13 kč/min

infra sauna

- Infra sauna zatím pouze pro muže - V Hakim Fitness vám nabízíme možnost relaxace v naší moderní infra sauně. Naše infra sauna poskytuje nejen účinné odstranění toxických látek z těla, ale také uvolnění svalů a podporu celkové pohody. Přijďte si vychutnat klidný okamžik odpočinku a regenerace v našem wellness prostoru.

Mr. box

Všichni majitelé členství v Hakim Fitness teď mohou objednávat zdravé a vyvážené jídlo od MR.Box s fantastickou 20% slevou! Objednávky na recepci nebo do zpráv!
novinka

In Body

Zajímá vás, jak na tom jste s tělesným složením? Nabízíme vám speciální měření na přístroji InBody270, který vám poskytne důležité informace o vašem těle. Zjistíte podíl svalové hmoty, množství tuku, tělesnou vodu, metabolický věk a rychlost klidového metabolismu. Termíny budou s předstihem zvěřejněny na našich sociálních sítích.
Novinka

PITBULL OBLEČENÍ

10% sleva - naši členové mají slevu na veškeré oblečení značky Pitbull
Novinka

Naši

trenéři

profesionální tým

Náš profesionální tým trenérů ve fitness centru spojuje bohaté zkušenosti, odbornost a vášeň pro zdravý životní styl. Každý člen týmu je zde s cílem vám poskytnout optimální podporu na cestě k vašim fitness cílům.