Bojové sporty

Bojové sporty jsou spojení fyzické síly, rychlosti a vytrvalosti a tím vytvářejí komplexní trénink pro celé vaše tělo. A tak své tělo jednak nejen tvarujete, a také rychle spalujete přebytečné tuky. Jako velký bonus tréninku bojových sportů je získávání sebedůvěry a schopnosti ubránit se při napadení.
náročnost
PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ
INTENZITA
VYSOKÁ
CO PROCVIČÍM
CELÉ TĚLO
CENA
150 Kč/Veřejnou lekci
ČASOVÁ NÁROČNOST
60 min
KDY
ÚTERÝ A ČTVRTEK

Upozornění: Na lekce bojových sportů se nevztahuje členství Hakim Fitness.

PRVNÍ TRÉNINK

První trénink Thai – Kick boxu, K-1 nebo Boxu může být pro mnohé začátečníky zážitek plný nejistoty a obav. Nicméně, pokud jste se rozhodli vyzkoušet tento úžasný sport, připravte se na to, že vašemu tělu i mysli přinese mnoho pozitivních změn. Na prvním tréninku můžete očekávat, že se seznámíte se základním postojem, pohybem a s prvními technikami úderů a kopů. Vše vám budou vysvětlovat a předvádět naši trenéři, kteří jsou tady pro to, aby vám pomohli a podpořili vás na každém kroku vaší cesty.

Nenechte se odradit svými obavami a připravte se na to, že tento sport Vám může změnit život. Thai – Kick box a Box vám múže pomoci zlepšit fyzickou kondici, zvýšit sebevědomí a učit se disciplíně a vytvořit nová přátelství. Na první trénink toho nemusíte mít moc. Trénujeme na boso, na k tomu přispůsobené podlaze zvané Tatami. Na sebe si vem trenýrky (holky můžou legíny) a triko, ne tepláky. Dále ručník a vodu na pití.

Na další tréninky budete potřebovat několik nezbytných věcí, jako jsou bandáže na ruce, boxerské rukavice a chrániče holení. Po čese se budeš muset dovybavit dalšími ochranými pomůckami, ale to až časem za cca 2-3 měcíce. Tyto pomůcky ovšem nejsou finančně nákladné.

Pokud nemáte vlastní vybavení, nezoufejte. Většinu potřebných věcí si lze bezplatně půjčit nebo zakoupit na recepci sportovního centra, kde se tréninky konají. Stačí jen přijít s odhodláním a otevřenou myslí, a věřte, že vaše první zkušenost bude nezapomenutelná a odměňující.

veřejné tréninky

Rozpis veřejných lekcí

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT NA TELEFONÍM ČÍSLE

hakim@email.cz

NAŠI TRENÉŘI

Pavel Hakim Majer
Thai-kick box, K1
  • 8x mistr republiky
  • 3x mistr evropy
  • 1x mistr světa
Vladimír Řezníček
box
  • Mistr středočeského kraje

Co si vzít na první trénink?